Co je Myselftherapy?

MYSELF INTERVIEW

Co je Myself Therapy?

„Terapeutem sám sobě“

Jedná se o účinnou a unikátní metodu spojení akupunktury, vědomého dýchání a relaxačních technik. Díky této metodě se každý může stát sám sobě nejlepším terapeutem a pomocníkem v těžkých životních situacích.

Proč  Myself Therapy?

 Po mých letitých zkušenostech se svými klienty, po mnoha absolvovaných seminářích a přednáškách s odborníky v oblasti psychologie, psychosomatiky, alternativních způsobů práce na sobě jsem dospěla k názoru,  že nejlepším a jediným  schopným pomocníkem a terapeutem svých potíží je každý člověk sám sobě. Posledním důležitým dílkem do puzzle Myself Therapy byla má osobní zkušenost, za kterou dnes velmi děkuji.

Jak Myself Therapy probíhá?

  Po úvodním přivítání se ocitnete v příjemném tichém prostředí s relaxační hudbou a vůní meditačních tyčinek. Během několika minut vyřešíme nutné administrativní „zlo“ a můžeme začít…

  Nejdříve vás seznámím s průběhem Myself Therapy, zodpovím vaše dotazy, vytvoříme důvěrnou atmosféru a pokračujeme…

  První část je zaměřena na rozpohybování životní energie (čchi) ve vašem těle. K tomu využijeme energetickou sílu jehliček, pomocí nichž velmi jemně uvolníme stagnaci a bloky ve vašich meridiánech a současně pomůžeme zaměřit mysl sami na sebe.

 Akupunktury se není třeba vůbec obávat! Jedná se pouze o několik bodů, které nejsou ani nebezpečné ani bolestivé. Pomocí tradiční čínské medicíny navodíme pocit tepla, uvolnění a tzv. „těžkého těla“, což je důležité pro další fázi Myself Therapy.

  Druhá fáze spočívá v samotném vědomém dýchání, které je rozděleno do několika aktivních a pasivních bloků. Dýchání je doprovázeno evokující hudbou. Tato část je prožitkově zásadní, poznávací. Z vědomého racionálního stavu se pomalu dostáváme hlouběji do svého podvědomí, nevědomí, vyššího vědomí (nazvat můžete jakkoli). Jedná se o bezpečnou techniku, kdy tělo si samo reguluje intenzitu a rytmus dýchání.

  V této fázi jsme sami se sebou v ryzí, čisté podobě. Jsme připraveni podívat se do očí naší podstatě, porozumět sami sobě, pochopit příčiny našich bolestí, trápení, fobií, strachů, otevřít se konfrontaci s realitou každodenního života.

Této fáze se lidé nejvíc obávají. Proč?

  Je to zcela pochopitelné. Všichni se více či méně obáváme věcí, které neznáme a nemáme pod kontrolou. Takto jsme byli vychováni, naučeni a přizpůsobeni zkušenostmi léty prověřených tradic, bezpečných ohrádek a „vyjetých“ kolejí. Pokud by nám tento způsob života přinášel radost, štěstí, lásku, spokojenost, pak není co namítat.

 Proč jsou však plné ordinace u psychiatrů a psychologů? Proč naprosto giganticky  roste užívání antidepresiv, proč se zvyšuje počet sebevražd? Proč nejsou lidé ve světě plném technických vymožeností, hojnosti a blahobytu obyčejně šťastní?  Na to si musí odpovědět každý sám, nebo právě pomocí Myself Therapy.

  Stejně jako je přirozené zdravě se bát,  mělo by být přirozené šťastně žít!!!

Děkuji si za povídání a těším se na všechny, kdo mají odvahu a touhu změnit svůj život. "Nezkusíš, nevíš"

 

Ceník: Individuální terapie: 2 500,-Kč

           Párová terapie:          2 100,-Kč/osoba

           Skupina 3-5 osob:     1 500,-Kč/osoba

  

Relaxační prostory

Co doporučuj vzít si sebou?

Ideální je pohodlné volné oblečení,  bavlněný šátek na zakrytí očí, osušku a oblíbený polštářek pod hlavu. 


 
 
 
 
 

myselftherapy.cz

Kontaktujte nás

!FIRMA

!ULICE

!PSC !MESTO

E: !EMAIL

T: !TELEFON

Co pro vás mohu udělat?

Sdílejte s námi