Co je Myselftherapy?

 

Co je Myself Therapy?

„Terapeutem sám sobě“

Jedná se o účinnou a unikátní metodu spojení akupunktury, vědomého dýchání a relaxačních technik. Díky této metodě se každý může stát sám sobě nejlepším terapeutem a pomocníkem v těžkých životních situacích.

Proč  Myself Therapy?

 Po mých letitých zkušenostech se svými klienty, po mnoha absolvovaných seminářích a přednáškách s odborníky v oblasti psychologie, psychosomatiky, alternativních způsobů práce na sobě jsem dospěla k názoru,  že nejlepším a jediným  schopným pomocníkem a terapeutem svých potíží je každý člověk sám sobě. Posledním důležitým dílkem do puzzle Myself Therapy byla má osobní zkušenost, za kterou dnes velmi děkuji.

Jak Myself Therapy probíhá?

  Po úvodním přivítání se ocitnete v příjemném tichém prostředí s relaxační hudbou a vůní meditačních tyčinek. Během několika minut vyřešíme nutné administrativní „zlo“ a můžeme začít…

  Nejdříve vás seznámím s průběhem Myself Therapy, zodpovím vaše dotazy, vytvoříme důvěrnou atmosféru a pokračujeme…

  První část je zaměřena na rozpohybování životní energie (čchi) ve vašem těle. K tomu využijeme energetickou sílu jehliček, pomocí nichž velmi jemně uvolníme stagnaci a bloky ve vašich meridiánech a současně pomůžeme zaměřit mysl sami na sebe.

 Akupunktury se není třeba vůbec obávat! Jedná se pouze o několik bodů, které nejsou ani nebezpečné ani bolestivé. Pomocí tradiční čínské medicíny navodíme pocit tepla, uvolnění a tzv. „těžkého těla“, což je důležité pro další fázi Myself Therapy.

  Druhá fáze spočívá v samotném vědomém dýchání, které je rozděleno do několika aktivních a pasivních bloků. Dýchání je doprovázeno evokující hudbou. Tato část je prožitkově zásadní, poznávací. Z vědomého racionálního stavu se pomalu dostáváme hlouběji do svého podvědomí, nevědomí, vyššího vědomí (nazvat můžete jakkoli). Jedná se o bezpečnou techniku, kdy tělo si samo reguluje intenzitu a rytmus dýchání.

  V této fázi jsme sami se sebou v ryzí, čisté podobě. Jsme připraveni podívat se do očí naší podstatě, porozumět sami sobě, pochopit příčiny našich bolestí, trápení, fobií, strachů, otevřít se konfrontaci s realitou každodenního života.

  Závěr patří zklidnění, relaxaci a rekapitulaci prožitých vjemů. 

Doporučení: Vzít si sebou pohodlné bavlněné oblečení, šátek na oči, osušku, příp. malý polštářek.

 

 

 

Ceník: Individuální terapie: 2 500,-Kč

           Párová terapie:          2 100,-Kč/osoba

           Skupina 3-5 osob:     1 500,-Kč/osoba

  

Relaxační prostory

 


 
 
 
 

myselftherapy.cz

Kontakt

Myselftherapy

Stodolní 15

702 00 Ostrava

E:fikackovad@seznam.cz

T: 604166425

Sdílejte s námi