Akupresurní brýle zatočí s vráskami

 Novinka za akční nulu!

Jen v září a říjnu!

- Trápí vás unavené oči?

- Nemůžete se zbavit tmavých kruhů pod očima?

- Tvoří se vám drobné vějířkovité vrásky kolem očí?

Přijďte do mého salonu Myselftherapy a vyzkoušejte  novinku!

                                       Speciální terapeutické akupresurní „Brýle Ljapko“

 Již během desetiminutového působení aplikátoru dochází k uvolnění svalů oční bulvy, uvolnění napětí unavených oči, zlepšení regulace očních svalů a zrakového nervu, zvýšení přísunu kyslíku do tkání oka a mozku, ke zlepšení průtoku krve v cévách zrakových orgánů, ke zmenšení otoku kolem oči. Různě intenzivní přitisknutí aplikátoru na akupunkturní body kolem očí, očních bulvy nebo spánků přispívá k relaxaci a k procvičení očních svalů, napomáhá zmírnit stres a nervové napětí.

 Díky těmto metabolickým procesům v očním okolí se úspěšně daří redukovat stárnutí pokožky. Pleť v očním okolí je více prozářená, regenerovaná a vyživená.

 Současným působením na zátylek hlavy se podporuje prokrvení mozku a zmírňují se spazmy cév v oblasti hlavy.

 Jednotlivé jehličky jsou střídavě pokryty kovy: měď, železo, zinek, stříbro a nikl, čímž vzniká mj. galvanický proud, jehož kladné účinky pro pleť jsou nesporné.

Aplikace „Brýlí Ljapko“ je součástí kosmetického ošetření v mém salonu Myselftherapy. A je v průběhu září a řijna zahrnuta „akčně za nulu“  v ceně kosmetických balíčků. V kombinaci s využitím přístroje Domiderm vám vaše pleť mnohokrát poděkuje.

 

Img_20200914_140106

Img_20200914_141115

 

myselftherapy.cz

Kontakt

Myselftherapy

Stodolní 15

702 00 Ostrava

E:fikackovad@seznam.cz

T: 604166425

Sdílejte s námi