Talk Therapy

Talk Therapy

"Mluvte, poslouchám. Ptejte se, poradím."

Lidové rčení říká, že dostat se do problému je snadnější než našetřit na nové boty. Jsem přesvědčena, že každý jedinec se ve svém životě může dostat do složité situace, která jej zcela nepřipraveného hodí přes palubu „normálního“ standardu do rozbouřeného oceánu…. A člověče, plav, jak umíš. Záchranný kruh není vždy po ruce.

  Pomyslnou rozbouřenou hladinou může být  například bolestivý rozchod, ztráta finanční jistoty, těžká nemoc, zrada blízkého člověka, pocit křivdy, sebeobviňování, nevěra milovaného partnera, psychické i fyzické týrání, domácí násilí, pocit méněcennosti, stav vyhoření, přílišná zodpovědnost za druhé,  tíživá samota atd.

  Ve své praxi jsem se přesvědčila, že stejně jako pocity štěstí a naplněného života tak i tyto výše zmíněné životní eskapády jsou opravdu pro každého - bez výjimky.

  Ne vždy je jednoduché si v této nelehké situaci sám pomoci. Převažují silné negativní emoce nad reálným pohledem na věc, což je zcela přirozené a není třeba se za svou „slabost“ stydět. Často se točíme v bludném kruhu, ztrácíme energii, optimizmus, nadhled, nevidíme světlo na konci tunelu. Přichází stres, úzkost, nespavost, deprese, často i sebevražedné myšlenky. Psychosomaticky se naše mentální destrukce odráží na kvalitě našeho zdraví, následně v práci, ve vztazích, financích a pocitu vlastního selhání. V této chvíli již narážíme na možný fatální problém, ze kterého nemusí být vždy východisko.

  „Sdílená radost je dvojnásobná, sdílená starost je poloviční“

 

Nejsem psycholog, ani psychiatr, abych byla schopná posoudit a léčit duševní onemocnění, hodnotit užívání psychofarmak, antidepresiv apod.  Jsem životním průvodcem a mentorem pro každého, kdo potřebuje nalézt životní sílu, sebedůvěru a lásku k sobě. Jsem kompasem, který vám ukáže správný směr na vaší životní cestě. Jsem přesvědčená, že sdílení  daného problému s nezávislým posluchačem, duchovním mentorem, člověkem z životními zkušenostmi může být prvním pozitivním krokem na cestě zpět k sobě, k naplněnému a šťastnému životu.

Společnými silami bez posuzování a odsuzování budeme hledat příčiny vašich trápení. Budeme analyzovat vaše emoční nastavení a ukryté bloky, nebo-li  záznamy ve vaší buněčné paměti, které mohou být spouštěčem stále se opakující traumat a bolestí.

Věřte mi, že každá vyřčená myšlenka má svou mocnou energii, každé slovo silné terapeutické účinky.          Společné terapie se stanou tvůrčím procesem  a vy se budete proměňovat v pevnější a stabilnější osobnost. Jsem tady pro vás, abyste mohli růst  pro sebe!

Ceník: hodina sezení: 700,-Kč

V současné covidové době je možné dohodnout termín konzultace také on-line!!!

Těším se na vás!

myselftherapy.cz

Kontakt

Myselftherapy

Stodolní 15

702 00 Ostrava

E:fikackovad@seznam.cz

T: 604166425

Sdílejte s námi