Co je regresní terapie?

 

 

                                                     Regresní hlubinná terapie

Regresní terapie neboli jednoduše regrese (návrat) je účinná metoda, která pomáhá řešit vleklé zdravotní a psychické problémy a náročné životní situace.

v  Prožíváte náročné partnerské, rodinné nebo pracovní krize?

v  Trápí vás úzkosti, deprese, fobie, staré křivdy prožité např. v dětství, pocit viny, tréma, výkyvy nálad, syndrom vyhoření?

v  Zraňuje vás trauma ze ztráty partnera, smrti blízké osoby, sexuálního zneužívání apod.?

v  Oslabují vás zdravotní problémy např. alergie, migrény, bolesti pohybového aparátu, zažívací potíže, problémy s otěhotněním atd.?

   Vaše vnitřní já zná odpovědi na vaše životní situace! Úkolem regrese je probudit vaše nitro, najít s jeho pomocí příčiny vašich trápení a osvobodit se od zbytečných traumat, které vám znepříjemňují život.

   Vaším úkolem je pouze chtít na sobě pracovat, nebát se vstoupit do neznámých vod a najít v sobě odvahu začít kvalitněji a zdravěji žít.

   Terapie je založená na využití vnitřní paměti, která obsahuje naprosto dokonalý a kompletní záznam celé naší existence. Je to jakási „nahrávka“ všech příjemných ale také traumatizujících zážitků a to včetně prenatálního období a minulých reinkarnací. Ty pak ovlivňují náš život na vědomé i na nevědomé úrovni. Proto si nedokážeme některé naše životní situace logicky vysvětlit. A chápeme je jako „blbé“ náhody, dědičné vlivy, psychické onemocnění, apod.

   Regrese trvá většinou dvě až tři hodiny. Záleží na intenzitě vašich potíží a schopností vašeho nitra komunikovat se sebou samým a s terapeutem.  Celá terapie probíhá za plného vědomí klienta – nejedná se o žádnou hypnózu!!!

   Klient si musí být plně vědom toho, co prožívá a co se odehrává, aby byl schopen s pomocí profesionálního vedení terapeuta správně pochopit prožitou emoci, vyčistit traumatizující zážitek a uvolnit tělo na fyzické i psychické úrovni. Počet sezení je individuální a záleží na mnoha faktorech.

 Před terapií doporučuji pouze lehké jídlo, dostatečné množství vody nebo bylinného čaje. Minimálně dva dny před regresí nepít alkoholické nápoje, neužívat žádné návykové látky.  I když u regresní terapie sedíte, nebo ležíte, dochází k velkému výdaji energie jak fyzické, tak mentální. Proto doporučuji po absolvování půldenní klidový režim, odpočinek, relaxace, procházka v přírodě apod.

  Váš život máte ve svých rukou a záleží pouze na vás, jak se rozhodnete jej prožít. Ptejte se, hledejte odpovědi, nacházejte řešení.  Nevíte-li si rady a potřebujete pomoc, nečekejte a jednejte.

 Podrobnější informace, konzultace zdravotního stavu a termíny objednávek je možné domlouvat telefonicky na čísle 604 166 425.


 

Ceník

Cena regresní terapie: 700,-Kč/hodina 

myselftherapy.cz

Kontakt

Myselftherapy

Stodolní 15

702 00 Ostrava

E:fikackovad@seznam.cz

T: 604166425

Sdílejte s námi