Botox nebo jehličky?

Tradiční čínská medicína a konkrétně akupunktura má na východě tisícíletou tradici. Novým trendem v západních zemích se stala tzv. beauty akupunktura, kterou využívá řada zámých celebrit po celém světě. Funguje na bázi vpichování tenkých intradermálních jehliček přímo do vrásek. Pomocí tohoto speciálního ošetření pleti je možné dosáhnout vysoké redukce jemných i hlubších vrásek bez použití invazivních omlazovacích technik, jako např. aplikace botoxu, plazmy, kyseliny hyaluronové apod. 

Pleť již po první aplikaci začíná sama intentivně produkovat elastin, kolagen a další důležité látky k regeneraci a výživě pokožky. 

Beauty akupunktura patří k takzvaným Jang Šeng Fa metodám – metodám pěstění života. Výsledkem je prokrvená pleť, zvýší se svalový tonus, pleť vypadá svěží, jasnější. Menší vrásky se vyhladí, hlubší zjemní.

V rámci jedné celostní kůry je doporučeno pět až deset ošetření jednou za týden nebo deset dnů podle posouzení terapeuta. Po ošetření bývá pleť několik hodin lehce zarudlá, nateklá, mohou se objevit drobné modřinky. Po samotném zákroku doporučuji zapracování kyseliny hyaluronové a zklidnění pleti  přístrojem Domiderm. 

Doba trvání se pohybuje mezi hodinou a půl až dvěmi hodinami - dle náročnosti ošetření.

Tato metoda není vhodná pro osoby, kteří užívají léky na ředění krve a těhotné ženy. 

Cena jednoho sezení se odvozuje dle náročnosti zákroku a pohybuje se mezi 1 500,- Kč až 2 000,- Kč.

Vyhladíme vrásky, vykouzlíme úsměv


 
 

myselftherapy.cz

Kontakt

Myselftherapy

Stodolní 15

702 00 Ostrava

E:fikackovad@seznam.cz

T: 604166425

Sdílejte s námi